Tuesday Prep Schedule

A list of prep sporting events for Tuesday, Dec. 18
Fandy.com Staff
Dec 17, 2012

Tuesday, Dec. 18
Swimming

Huron at Port Clinton, 5 p.m.
Oak Harbor, St. Mary CC at Margaretta, 5 p.m.
Fremont Ross at Perkins, 5 p.m.

Bowling
Clyde at Sandusky, 4:15
Norwalk at Huron, 4 p.m.

Saturday, Dec. 15
Swimming

Huron at Fostoria, 10 a.m.
Perkins, Norwalk, Oak Harbor at Viking Invite at Cleveland State, 8 a.m.
Wrestling
Margaretta, Monroeville at Mapleton Duals, 10 a.m.

Thursday, Dec. 13
Bowling

Huron at Norwalk, 3:30 p.m.
Willard at Sandusky, 4:15 p.m.
Swimming
Perkins at Sylvania, 5 p.m.

Wednesday, Dec. 12
Wrestling

St. Paul, New London at Seneca East, 6 p.m.

Elyria, St. Joseph CC, Buckeye Central at Huron, 6 p.m.

Edison at Lexington w/Tiffin Columbian, Loudonville, 6 p.m.

Buckeye Central, St. Joseph CC, Elyria at Huron, 6 p.m.

Sandusky at Perkins, 6 p.m.

South Central, Mansfield Senior, Bucyrus at Plymouth, 6 p.m.

Swimming
Norwalk, Fostoria, St. Wendelin at Margaretta, 5 p.m.

Bowling
Sandusky at Fremont Ross, 4:15 p.m.

Saturday, Dec. 8
Wrestling

Western Reserve, Margaretta, Bellevue at Bellevue Invite, 10 a.m.

Sandusky at Springfield Hoover Duals

Monroeville at Bucyrus, 10 a.m.

Oak Harbor at Walsh Jesuit Iron Man

Clyde, Edison at Archbold Duals

Perkins at Olentangy Liberty

Plymouth at Arcadia Invitational, 10 a.m.

South Central at Highland Invitational, 10 a.m.

Swimming
Norwalk, Margaretta, Willard at Sandusky A-Behr Invite, 10 a.m.
Mansfield St. Peter at St. Paul, 12:30 p.m.

Friday, Dec. 7
Wrestling

Oak Harbor at Walsh Jesuit Iron Man
Clyde, Edison at Archbold Duals
Sandusky at Springfield Hoover Duals
Bowling
Norwalk at Willard, 3:30 p.m.

Thursday, Dec. 6
SWIMMING
Perkins at Oak Harbor, 5 p.m.
SMCC at Port Clinton, 5 p.m.
BOWLING
Lexington at Sandusky, 5 p.m.
Willard at Norwalk

Wednesday, Dec. 5
Wrestling
Margaretta, Danbury at Tiffin Calvert, 6 p.m.
Lexington at Perkins, 6 p.m.
Plymouth at Hillsdale w/Loudonville, 6 p.m.

Tuesday, Dec. 4
Wrestling

Oak Harbor at Norwalk, 5 p.m.

Saturday, Dec. 1
Wrestling

Edison, Margaretta, Monroeville, Norwalk, Western Reserve and Willard at Edison Invitational, 10 a.m.
New London at Crestview Duals, 10 a.m.
Bellevue at Avon Lake Invitational
Plymouth at Hillsdale Invitational, 10 a.m.
South Central at Madison, 10 a.m.

Swimming
Huron at Bay Relays, 6 p.m.
St. Mary CC at Margaretta, 10 a.m.
NWOAC Relays at Perkins, 8 a.m.